Білокриницька сільська рада
Рівненського району Рівненської області

Очищення влади

згода на перевірку та оприлюднення декларації про доходи Декларація про доходи за 2015 р.згода на перевірку та оприлюднення декларації про доходиДекларація про доходи за 2015 р.згода на перевірку та оприлюднення декларації про доходиДекларація про доходи за 2015 рікзгода на перевірку та оприлюднення декларації про доходиДекларація про доходи за 2015 рікзгода на перевірку та оприлюднення декларації про доходи Декларація про доходи за 2015 рікзгода на перевірку та оприлюднення декларації про доходи Декларація про доходи за 2015 рікзгода на перевірку та оприлюднення декларації про доходи декларація про доходи за 2015 рікзгода на перевірку та оприлюднення декларації про доходидекларація про доходи за 2015 рік

ПОВІДОМЛЕННЯ

про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».

Відповідно до розпорядження сілського голови№ 30 від 16.11.2016 року "Про проведення перевірки відповідно до Закону України "Про очищення влади" 

з 16 листопада 2016 року в Білокриницькій сілській раді розпочато проведення перевірки щодо працівників апарату Білокриницької сілської влади відповідно до Закону України «Про очищення влади»:

1. Остапчук Ірина Миколаївна -спеціаліст;

2. Кузьмич Людмила Іванівна - спеціаліст-землевпорядник;

3. Захожа Майя Михайлівна - спеціаліст - головний бухгалтер;

4. Даюк Ірина Михайлівна - паспортист;

5. Гусак Ольга Володимирівна - діловод;

6. Павлюк Світлана Віталіївна - інспектор військогового обліку;

7.Кушнір Олена Іванівна - касир.

8. Дзюба Олена Богданівна - касир (відпустка по догляду за дитиною).

 

1. Остапчук Ірина Миколаївна - декларація, згода на перевірку та оприлюднення декларації про доходи (1-5 ст.)

2. Кузьмич Людмила Іванівна - декларація, згода на перевірку та оприлюднення декларації про доходи (27 - 32 ст.)

3. Захожа Майя Михайлівна - декларація, згода на перевірку та оприлюднення декларації про доходи ( 44-50ст.)

4. Даюк Ірина Михайлівна - декларація, згода на перевірку та оприлюднення декларації про доходи (6-15 ст.)

5. Гусак Ольга Володимирівна - декларація, згода на перевірку та оприлюднення декларації про доходи (16-26 ст.)

6. Павлюк Світлана Віталіївна - декларація, згода на перевірку та оприлюднення декларації про доходи (33-43 ст.)

7.Кушнір Олена Іванівна - декларація, згода на перевірку та оприлюднення декларації про доходи (51 - 55 ст.)

8.Дзюба Олена Богданівна- декларація, згода на перевірку та оприлюднення декларації про доходи (56 - 67 ст.)

 

ДОВІДКА
про результати перевірки, передбаченої Законом України

"Про очищення влади"

по Білокриницькій сільській раді

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п'ятої статті 5 Закону України "Про очищення влади" та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, Білокриницькою сільською радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті  Закону України "Про очищення влади", щодо:

1.Захожої Майя Михайлівни, яка працює на посаді спеціаліста-головного бухгалтера сільської ради.

На час застосування положення Закону України "Про очищення влади" Захожа М.М. перебувала на посаді спеціаліста-головного бухгалтера сільської ради.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Захожої Майї Михайлівни  не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади".

2. Остапчук Ірини Миколаївни, яка працює на посаді спеціаліста сільської ради.

На час застосування положення Закону України "Про очищення влади" Остачук І.М. перебувала на посаді спеціаліста сільської ради.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Остапчук Ірини Миколаївни не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади".

3. Кузьмич Людмили Іванівни, яка працює на посаді спеціаліста-землевпорядника  сільської ради.

На час застосування положення Закону України "Про очищення влади" Кузьмич Л.І. перебувала на посаді спеціаліста-землевпорядника  сільської ради.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Кузьмич Людмили Іванівни не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади".

4.Даюк Ірини Михайлівни, яка працює на посаді паспортиста  сільської ради.

На час застосування положення Закону України "Про очищення влади" Даюк І.М.  перебувала на посаді паспортиста  сільської ради.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Даюк Ірини Михайлівни не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади".

5.Гусак Ольги Володимирівни, яка працює на посаді діловода  сільської ради.

На час застосування положення Закону України "Про очищення влади" Даюк І.М.  перебувала на посаді діловода сільської ради.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Гусак Ольги Володимирівни не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади".

6.Павлюк Світлани Віталіївни, яка працює на посаді інспектора військового обліку  сільської ради.

На час застосування положення Закону України "Про очищення влади" Павлюк С.В. перебувала на посаді інспектора військового обліку  сільської ради.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Павлюк Світлани Віталіївни не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади".

7.Кушнір Олени Іванівни, яка працює на посаді касира сільської ради.

На час застосування положення Закону України "Про очищення влади" Кушнір О.І. перебувала на посаді касира сільської ради.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Кушнір Олени Іванівни не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади".

8.Дзюби Олени Богданівни, яка працює на посаді касира сільської ради (декретна відпустка по догляду за дитиною до 3р.).

На час застосування положення Закону України "Про очищення влади" Дзюба О.Б. перебувала у декретній відпустці по догляду за дитиною до 3років (посада: касира сільської ради).

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Дзюби Олени Богданівни не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади".

 

 

Т.в.о. секретаря ради                                                                                                                                                   О. Казмірчук