Білокриницька сільська рада
Рівненського району Рівненської області

Про встановлення тарифів СКП «Шубківське» Білокриницької сільської ради

None

 

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

 

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про житлово-комунальні послуги», «Про теплопостачання», постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» від 01.06.2011 № 869, наказів Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України «Про затвердження Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення» від 12.09.2018 № 239 та «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності» від 05.06.2018 № 130, на підставі заяви СКП «Шубківське» Білокриницької сільської ради та поданих розрахунків економічно обґрунтованих планових витрат на теплову енергію, надання послуги з постачання теплової енергії, виконавчий комітет Білокриницької сільської ради

ВИРІШИВ:

 

  1. Установити сільськогосподарському комунальному підприємству «Шубківське» Білокриницької сільської ради тарифи на  виробництво,  транспортування і постачання теплової енергії у розмірі економічно обґрунтованих витрат на рівні:

-       для потреб бюджетних установ у розмірі – 2879,86 грн/Гкал   (86,40 грн/м2) без ПДВ;

-       для потреб інших споживачів (крім населення) – 2945,50 грн/Гкал (88,37 грн/м2) без ПДВ.

  1. Рішення набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення на офіційному сайті Білокриницької сільської ради та її виконавчого комітету.
  2. Контроль за виконанням цього рішення доручити заступнику сільського голови з питань діяльності виконавчих органів, В. Шкабару, а організацію його виконання – начальнику СКП «Шубківське», С. Мазур.