Білокриницька сільська рада
Рівненського району Рівненської області

Сплата земельного податку!

None

Шановні користувачі та власники земельних ділянок!

Господарсько-земельний відділ Білокриницької сільської ради повідомляє Вам про обов’язковість сплати земельного податку!

Так, відповідно п. 14.1.72. Податкового кодексу України (ПКУ) земельний податок – це обов'язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок, а також постійних землекористувачів, окрім пільгових категорій населення визначених п. 281.1.ПКУ, а саме:

– інваліди першої і другої групи;

– фізичні  особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років;

– пенсіонери (за віком);

– ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту";

– фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Слід зауважити, що відповідно п. 281.2. ПКУ звільнення  від  сплати податку  за земельні ділянки поширюється на одну земельну ділянку за кожним видом використання.

За несплату земельного податку та орендної плати ви, в першу чергу, несете відповідальність перед Законом, а також  наносите збитки місцевому бюджету, основним джерелом наповнення якого, на сьогоднішній день, є збір за користування землею.

Для отримання податкового повідомлення-рішення, в якому вказана сума податку, просимо жителів населених пунктів:

-         с.Біла Криниця, с.Антопіль, с.Глинки звертатися за адресою с.Біла Криниця, вул. Рівненська, буд. 94, Прийомні дні: понеділок - пꞌятниця  з 9:00 до 17:00, обідня перерва 13:00 до 14:00;

-         с.Городище та с.Кругле звертатися за адресою с. Городище, вул. Рівненська, буд. 81. Прийомні дні: понеділок, середа, четвер  з 9:00 до 17:00, обідня перерва 13:00 до 14:00;

-         с. Шубків, с. Рисв'янка, с. Дуби, с. Гориньград Перший, с. Гориньград Другий, с. Котів  звертатися за адресою с.Шубків, вул.Незалежності, буд.1. Прийомні дні: понеділок, середа, п'ятниця з 9:00 до 17:00, обідня перерва 13:00 до 14:00 .

Громадянам мати при собі паспорт, ідентифікаційний код та, у разі наявності пільги, документ, що посвідчує право на її використання.

Списки користувачів та власників земельних ділянок, які не сплачують податок на землю, передаватимуться до Державної податкової інспекції для нарахування штрафних санкцій. Невиконання інших зобов’язань землекористувачів розглядатимуться в судовому порядку.