Білокриницька сільська рада
Рівненського району Рівненської області

Громадські обговорення

None

Оголошення!!!

Відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад»,  розпорядження сільського голови №79 від 18.09.2019 року «Про проведення громадського обговорення проекту рішення щодо добровільного об’єднання територіальних громад» та з метою отримання від членів Білокриницької громади пропозицій і зауважень щодо прийняття зазначеного проекту рішення, проводиться громадське обговорення.

На громадське обговорення виноситься проект рішення «Про добровільне об’єднання територіальних громад» (сіл Біла Криниця, Антопіль і Глинки Білокриницької сільської ради, сіл Шубків, Котів, Гориньград Другий, Гориньград Перший, Дуби, Рисв’янка Шубківської сільської ради,  сіл Городище, Кругле Городищенської сільської ради  у Білокриницьку сільську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у селі Біла Криниця), підготовлений спільною робочою групою.

Громадське обговорення проводиться  протягом 21 дня з дня публікації  оголошення.

Під час громадського обговорення можуть подаватися пропозиції (зауваження) в письмовій формі до Білокриницької сільської ради за адресою:  35342, с.  Біла Криниця, вул. Рівненська, 94. Анонімні пропозиції (зауваження ) не розглядаються.

Зустріч з громадськістю Білокриницької сільської ради із обговорення вище зазначеного проекту рішення та підведення підсумків громадського обговорення відбудеться 10 жовтня 2019 року о 14 год. 00 хв. в приміщенні залу засідань Білокриницької сільської ради за адресою: с. Біла Криниця, вул. Рівненська, 94. 

Після завершення громадського обговорення всі матеріали подаються до Білокриницької сільської ради на наступну сесію для прийняття рішення «Про схвалення проекту рішення «Про добровільне об’єднання територіальних громад

За додатковою інформацією звертатися за тел. 270-738