Білокриницька сільська рада
Рівненського району Рівненської області

Телестанція

Радіо-телевізійна станція с.АнтопільРадіо-телевізійна станція с.АнтопільРадіо-телевізійна станція с.Антопіль

В листопаді 1967 року розпочала роботу потужна радіотелевізійна передавальна станція (РТПС) на території Білокриницької сільської ради в селі Антопіль.

Із щоглою 240м. РПСТ Антопіль забезпечує можливість прийому телерадіопрограм на більшій частині Рівненської області, а також частково у Волинській, Житомирській, Хмельницькій та Тернопільській областях.


Подальші трудові успіхи стали можливими завдяки сумлінній праці трудового колективу, зростання його професійного досвіду. Незмінним керівником РПСТ протягом багатьох років являється Талімончик Віктор Порфирійович - фахівець своєї справи, професіонал, прекрасна людина та справжній патріот своєї Батьківщини.


Впродовж всіх років постійно нарощувалась база радіотехнічних об'єктів на Рівненщині. Розвивалась мережа радіорелейних ліній - ,,транспорт,,, яким доставляються телерадіосигнали та інша електронна інформація до радіостанцій та кінцевих споживачів.


На сьогоднішній день в області працюють радіорелейні лінії протяжністю 292км. Обслуговує радіотехнічні засоби передачі масової інформації колектив справжніх професіоналів чисельністю до 90 чоловік.


Всі об'єкти при взаємовигідній співпраці використовуються операторами зв'язку, які впроваджують мобільний зв'язок, новітні цифрові мережі передачі інформації - інтернет, АСКРО - автоматизовані системи контролю радіаційної обстановки навколо Рівненської та Хмельницької АЕС та інше.


Стрімко входить впровадження телерадіомовлення в цифровому форматі, що дає можливість якісно приймати до 30-ти програм всім жителям Рівненської області.