Білокриницька сільська рада
Рівненського району Рівненської області

ПАТ "Компанія "Райз"

Заснована в 1992 році, ПАТ «Компанія «РАЙЗ» пропонує оптимальні рішення в аграрному секторі. Компанія забезпечує дистрибуцію засобів захисту рослин, мінеральних та мікродобрив, насіння, сільськогосподарської техніки й запчастин у всеукраїнському масштабі, володіє власною розгалуженою мережею філій і торгових представників, пропонуючи комплексну підтримку та консалтингові послуги кінцевому споживачу. З 2000 року є провідним учасником ринку сільськогосподарської продукції України.
Керівництво компанії, а також торговий персонал, агрономи та сервісні інженери є постійними учасниками міжнародних конференцій, навчальних семінарів та зустрічей з представниками компаній-виробників, з кращими фермерами в Північній і Південній Америці, Західній Європі.
Власний агровиробничий підрозділ завдячує своєю успішністю впровадженню як власних інновацій, так і сучасних технологій з Європи та Північної Америки, використанню першокласної сільськогосподарської техніки, а також багаторічному професійному досвіду та унікальним напрацюванням компанії. Останнє десятиріччя група «РАЙЗ» на базі майже 160 тис. га орендованих земель, п’яти власних насіннєвих заводів, розташованих у кожній з кліматичних зон України, успішно впроваджує кращі міжнародні досягнення в сфері сільського господарства.
Одна із філій компанії розміщена на території Білокриницької сільської ради на трасі Київ -Чоп, поруч з готелем. Там працює багато наших односельчан.