Білокриницька сільська рада
Рівненського району Рівненської області

Білокриницький Будинок Культури

Директор - Нестерчук Оксана Леонідівна

 

Білокриницький Будинок Культури збудований в 1985 році

Адреса: Рівненський р-н, село Біла Криниця, вулиця Радгоспна,44.

 

Тут функціонують такі колективи та гуртки: «Художнє слово», вокальний (Криниченька, тріо Горлиця) та вокально-інструментальний гурток - художній керівник Карнасевич Олег Іванович, спортивно-оздоровчий клуб «Білокриницький» - керівник Клименко Т.В., хореографічні гуртки "Зіронька", "Краплинка", "Віват Данс" - художній керівник Шлеюк Анна Анатоліївна.


Художні та творчі колективи Будинку культури постійно проводять різноманітні свята та масові заходи: Новорічна казка, конкурс колядок та щедрівок, концерти до Дня святого Валентина, 8 Березня, 9 травня, День молоді, День Незалежності України і тд.


В вересні 2011 року Білокриницький Культурно-дозвілевий клуб успішно брав участь у районній естафеті «Від села до села з піснею і словом».


Хореографічні колективи Білокриницького Будинку культури приймають активну участь у районних та обласних конкурсах та фестивалях, зокрема: «Таланти багатодітної родини» - наші учасники, вигравши цей конкурс, два роки підряд нагороджувалися путівками в оздоровчий табір «Артек».