Білокриницька сільська рада
Рівненського району Рівненської області

Про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади» заступником сільського голови з питань діяльності виконавчих органів

Повідомлення про початок проходження перевіркиЗаява про проведення перевіркиДекларація 1 ст.Декларація 2 ст.Декларація 3 ст.Декларація 4 ст.Декларація 5 ст.Декларація 6 ст.Декларація 7 ст.Декларація 8 ст.Декларація 9 ст.Декларація 10 ст.Декларація 11 ст.Інформація про результати перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади"Довідка про результати перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади"  ст. 1Довідка про результати перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади" ст. 2

Законом України «Про очищення влади» передбачено проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», поданих державними службовцями, які обіймають відповідні посади, та претендентами на їх заміщення.

Порядок проведення такої перевірки та перелік органів, що її проводять, затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня № 563 «Деякі питання реалізації Закону України «Про очищення влади».

На виконання вимог Закону України «Про очищення влади» Білокриницька сілська рада інформує про проведення перевірки стосовно Казмірчук Олени Юріївни, 09.09.1988 р.н. з 18 січня 2019 року, як кандидата на посаду заступника сільського голови з питань діяльності  виконавчих органів.